Hírek

2022-12-05

A Maradj Épületgépész projekt szervezésében iskolánk épületgépész tanulói ellátogatottak  a Rehau, Remeha és a Wilo cégekhez.

Látogatásunk első állomásaként Biatorbágyon a Rehau fogadott minket, ahol megismerkedhettünk a legmodernebb polimer csöves technológiákkal.  Laborteszteket láthattunk ezen rendszerek terheléses vizsgálataiból, valamint ki is próbálhattuk a csőkötési módokat.

Ezután Budaörsre érkeztünk, ahol a Remeha tartott egy átfogó előadást a kondenzációs kazánokról, és a hőszivattyús rendszerekről. Bemutatótermükben testközelből szemlélhették diákjaink a berendezéseket.

Végül de nem utolsó sorban a Wilo látott minket vendégül, ahol mindent megtudhattunk a lakossági és az ipari szivattyúkról. Érdekes teszteken keresztül mutatták be az általuk forgalmazott termékeket.

Diákjaink betekintést nyertek eme három cég működésébe.  Ezúton is köszönjük a meghívást.

Priskin Lajos 
Épületgépész munkaközösség vezető


GALÉRIA