Hírek

„Mondd: jó barát és lépj be!”- beiratkozás a Trefortba

2026-06-25

Ha lakomával nem is, de megannyi asztallal várja ma a Trefort a beiratkozókat. Jelentkezni sok, beiratkozni csupán egy helyre lehet. Elérkezett a színvallás ideje! A kék és piros jó lesz?!

Az osztályba sorolástól kezdve a Kréta bejegyzésen, RFID-kártya rögzítésen át egészen a menza ügyintézésig kell eljutni, összesen 14 feladat. A végére lehet úgy érzik, hogy egy hegyi trollal való találkozás jobb lett volna. De a kedv ne vesszen el, hiszen hasonlóan sok örömteli történés várja ősztől a tanulókat, mint a törpöket a fénykorában Khazad-dûm (szigorúan ork mentesen). Szinte végtelennek fog tűnni az épület, és olykor egy-egy tanóra is. Megismerve az épületet, az barátságos, az órák pedig változatosak, és még annál is hasznosabbak lesznek. Itt nincs olyan, hogy túl mélyre ásnak a tanulók és felébresztik a Balrogot, az ősi világ egy démonát, maximum a versenyszellemet. Az pedig sose baj!

Vígan, büszkén, örömmel kalandra fel! Hajrá ifjú Trefortosok!

A szöveget írta: Tipi Henriett
A fotókat készítette: Braun Árpád Márton