Hírek

2020-12-10

Első helyezett lett Trungel Mihály, logisztikai technikus tanulónk a megyei Zöld kvíz játékban. Tudását kerékpárral jutalmazták.


A Békés Megyei Könyvtár és a Békés Megyei Europe Direct Tájékoztató Központ szervezésében november 23. és december 6. között került sor arra a Zöld kvíz játékra, melynek témája a környezettudatosság és fenntarthatóság. Ezzel összefüggésben a kérdések az újrahasznosítás, megújuló energiaforrások, klímavédelem és zöld utazási módok témákat érintették.
Három nyertest díjaztak, akik közül az I. díjat iskolánk tanulója, Trungel Mihály – elsőéves logisztikai technikus – nyerte. Misi, ezzel a helyezéssel a legzöldebb közlekedési eszközt kapta jutalmul, egy vadonatúj kerékpárt. 
A lehetőségről osztályfőnöke, Kovács Ágota tanárnő tájékoztatta, mivel fontosnak tartjuk, hogy tudásukat a lehető legtöbb módon kamatoztassák diákjaink.

Gratulálunk hozzá és sok balesetmentes kilométert kívánunk!
Lecskó Tünde beszámolója.